خیانت خانمم با موبایل و داخل واتس آپ قابل اثبات هست ؟؟ وکیل خانواده | بهترین وکیل خانواده تهران 

با سلام جناب دکتر فتح اللهی وکیل محترم کارشناس محترم رادیو من سوالات حقوقی پیراموان خیانت خانمم داشتم خانم من او طور که من متوجه شدم بمن خیانت می کنه وزمانی که من داخل منزل نیستم با خارج کردن آنتن گوشی اقدام به خیانت و رفتن با این و اون می کنه چند بار همسایه ها همسایه ها بیرون دیدنش در حال خیانت کردن حالا وقتی شک من زیاد شد من از طریق هک گوشی موبایلش و واتس آپش متوجه شدم با حداقل ۳ نفر در ارتباط هست و رابطه نامشروع داره و داره خیانت می کنه حالا میخوام برای خیانت زنم شکایت کیفری کنم ووکیل بگیرم ی وکیل قابل و باتجربه برای خیانت زن جناب وکیل فتح اللهی من برنامه رادیویی شما رو شنیدم که در مورد خیانت زن ومهریه گفتید که اگر خیانت زن جدی باشه می شه در مورد مهریه زن اقداماتی کرد و مهریه زن رو نداد میخواستم برای مشاوره حقوقی حضوری ویا مشاوره حقوقی تلفنی برای من یک وقت مشاوره حقوقی حضوری بگذارید . در مورد خیانت زنم . 

با تشکر 

احمد  

ممنون از برنامه خوبتون دوشنبه ها در رادیو ایران جناب دکتر 

جهت دیدن برنامه تلویزیونی و رادیویی

جناب وکیل و گرفتن وقت مشاوره

حضوری و آنلاین کلیک کنید 

بر کلمه 

مشاوره حقوقی 

در مشاوره تلفنی وکیل خانواده آیا هک گوشی همسر جرم است

مشاوره حقوقی تلفنی فوری

مشاوره تلفنی وکیل خانواده

برای خیانت شوهرم از روی موبایلش استعلام پیامک هاش میاد ؟  به بیان وکیل

خیانت خانمم با موبایل و داخل واتس آپ قابل اثبات هست

مشاوره تلفنی با وکیل فتح اللهی وکیل معروف خانواده هزینه اش چقدره ؟ به بیان وکیل

پرینت موبایل خانمم رو چطور بگیرم دادگاه قبول داره ؟

خیانت ,  ,زن ,وکیل ,مشاوره ,جناب ,    ,می کنه ,مشاوره حقوقی ,خیانت خانمم ,خیانت زن ,مشاوره حقوقی حضوری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی نسیم ظهور |مرجع مطالب مذهبی dsmusic Application design مطالب اینترنتی Tracy's collection تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و وستسنگهاوس معرفی ویپ چشم انتظارم
دزدگ